Nowy numer 15/2024 Archiwum

Nisko. Rzetelnie i kompetentnie

Teresa Antoniak, naczelnik Wydziału Organizacji, Spraw Obronnych i Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Nisku, przeszła na emeryturę.

Za pracę w samorządzie podziękowali jej starosta niżański Robert Bednarz, wicestarosta Adam Mach, skarbnik Maria Bednarz i sekretarz Mirosława Daśko.

Z niżańskim powiatem Teresa Antoniak związana była od roku 1991, początkowo pracując w Urzędzie Rejonowym w Nisku, a od 1 stycznia 1999 roku na stanowisku naczelnika Wydziału Organizacji, Spraw Obronnych i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego. Tworzyła jego zręby.

- Z bardzo dużym zaangażowaniem, przed długie lata wypełniała stawiane przed nią zadania rzetelnie, profesjonalnie i kompetentnie. Wzorowo kierowała pracą wydziału, realizującego zadania z zakresu spraw osobowych, organizacyjnych, obywatelskich, rzeczy znalezionych, obsługi kancelaryjnej starostwa, archiwum zawodowego, spraw obronnych, obsługi informatycznej i technicznej oraz zarządzania kryzysowego - wylicza Mirosława Daśko.

Nisko. Rzetelnie i kompetentnie

Przez lata pracy w Starostwie Powiatowym w Nisku Teresa Antoniak wychowała i wprowadziła w arkana wiedzy urzędniczej liczne grono młodych pracowników.

W uznaniu swojej pracy, w 2002 roku, Teresa Antoniak została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi, zaś w 2013 - Medalem Złotym za Długoletnią Służbę, nadawanym przez prezydenta RP.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy