Nowy numer 48/2021 Archiwum

Stalowa Wola. Turniej o COP

Międzymiastowy, interaktywny turniej wiedzy o ekonomicznym dziedzictwie Centralnego Okręgu Przemysłowego organizuje Muzeum Regionalne w Stalowej Woli.

Inaugurujemy obchody 85-lecia powołania Centralnego Okręgu Przemysłowego. Rozpoczyna je Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, organizując drugą już odsłonę międzymiastowego interaktywnego turnieju wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym. Wydarzenie to będzie nie tylko okazją do twórczego dialogu na temat dziedzictwa COP, ale także promocji i prezentacji potencjału edukacyjnego, kulturalnego miast copowskich  - powiedziała Magdalena Wielgocka z MR w Stalowej Woli.

Stalowa Wola. Turniej o COP-ie

Konkurs odbędzie się w formie interaktywnego quizspottera - nowoczesnego systemu multimedialnego z użyciem smartfonów i tabletów. Trzyosobowe zespoły reprezentujące szkoły z miast copowskich będą musiały udzielić odpowiedzi na 21 pytań, a ponadto wykazać się refleksem. O liczbie zdobytych punktów będzie decydować wiedza, ale także czas udzielenia odpowiedzi.

Turniej odbędzie się 26 listopada w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli. Imprezę finansowo wsparło Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, honorowy patronat objął zaś Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama