Nowy numer 30/2021 Archiwum

W Koprzywnicy powitali wakacje

Dzieci i młodzież z gminy Koprzywnica podczas sportowego pikniku powitały już wakacje.

Stadion miejski zapełnił się przedszkolakami i uczniami uczącymi się w placówkach z całej gminy. Po raz drugi burmistrz Aleksandra Klubińska oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Koprzywnicy zaprosili dzieci i młodzież do udziału w sportowo-rekreacyjnym pikniku, który wprawdzie na parę dni przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego, zainicjował wakacyjny wypoczynek.

W imieniu burmistrz Aleksandry Klubińskiej uczestników pikniku tych młodszych i starszych powitał zastępca Mirosław Kępa, który życząc udanego wypoczynku, przypomniał o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacyjnej przerwy. - Życzę wszytskim bezpiecznych wakacji, uważajcie na ulicach, nad wodą, bo już mamy w Polsce wiele ofiar spowodawnych utonięciami - przestrzegał Mirosław Kępa, zachęcając jednocześnie do skozrystania z bogatej listy imprez przygotowanych na lato. - W ciągu wakacji będziemy mieli wiele wydarzeń adresowanych zarowno dla młodszych, jak i starszych mieszkańców gminy. Zaczynamy już w czwartek, wernisażem wystawy fotograficznej z wypraw do Indii.

W Koprzywnicy powitali wakacje   Chętni mogli zmierzyć się z mini golfem. MGOKiS

Przy prawdzie wakacyjnej aurze, korzystając z atrakcji przygotowanych przez organizatorów bawili się uczniowie i przedszkolaki z Zespołu Placówek Oświatowych w Koprzywnicy, ze szkół podstawowych w Gnieszowicach i Niedźwicach.

Na uczestników pikniku czekały kolorowe dmuchańce, zjeżdżalnie, policjanci z ruchu drogowego, animatorzy z Fabryki Ruchu. Był kącik z książką na wakacje, wakacyjna strefa foto, mini golf, speedball oraz kącik artystyczny. Były także sok jabłkowy, woda i słodkości.

W Koprzywnicy powitali wakacje   Na dzieci czekały dmuchańce. MGOKiS

Organizatorami byli: burmistrz Miasta i Gminy Koprzywnica, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, Miejsko-Gminna Biblioteka, Klub Sportowy Koprzywianka, Komenda Powiatowa Policji w Sandomierzu oraz Komisariat Policji w Koprzywnicy. Wsparcia przy organizacji pikniku udzielił Dreher Poland.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama