Nowy numer 30/2021 Archiwum

Słoneczne logo Jeziora Tarnobrzeskiego

Złoto-błękitne barwy oraz symbole słońca i wody znalazły się na nowym logo Jeziora Tarnobrzeskiego, które ma również nową stronę internetową.

Złoty nieodzownie kojarzy się ze słońcem, piaskiem na plaży, latem, błękit zaś to bezchmurne letnie niebo i czysta woda, jaką może pochwalić się tarnobrzeski akwen. Dodatkowo kolory żółto-niebieskie to barwy Tarnobrzega, widniejące w jego herbie oraz fladze. Jego pomysłodawczynią jest Katarzyna Dudek z Wydawnictwa Samorządowego, którego graficy dopracowali ostateczną formę znaku.

Słoneczne logo Jeziora Tarnobrzeskiego

- Jezioro Tarnobrzeskie otwiera się na nowo także w internecie. Z myślą o turystach przygotowana została nowa strona internetowa - mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek. - Znaleźć na niej można między innymi informacje o największych atrakcjach tego akwenu wodnego, kontakt do instytucji zarządzających tym terenem, czy informacje na temat zbliżających się imprez i wydarzeń. Dla tych, którzy nasze jezioro odwiedzać będą po raz pierwszy przygotowano dział „Najczęściej zadawane pytania” - dodaje prezydent.

Słoneczne logo Jeziora Tarnobrzeskiego

Strona Jeziora Tarnobrzeskiego już jest dostępna pod adresem  TUTAJ, należy jednak mieć na uwadze, iż w najbliższych tygodniach będzie stopniowo rozbudowywana i uzupełniania o aktualne treści, m.in. pojawią się informacje dotyczące opłat za wjazd nad jezioro, rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej, a także dział „Kamerki” umożliwiający obserwację plaży przez internet.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama