Nowy numer 18/2021 Archiwum

Rowerowy Dzień Flagi w Koprzywnicy

W oryginalny sposób mieszkańcy Koprzywnicy będą obchodzić w tym roku Dzień Flagi.

Obchody święta 2 maja (niedziela) zostaną połączone z wycieczką rowerową, na którą zapraszają burmistrz Koprzywnicy Aleksandra Klubińska oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. Wydarzenie to wpisuje się w ofertę turystyczną gminy #Koprzywnica na Weekend.

Na trasie przejażdżki, wiodącej przez miejscowości należące do gminy, uczestnicy wyprawy będą mieli okazję, jeżeli jeszcze nie widzieli, zobaczyć stary młyn wodny, szlak turystyczny z rzeźbami i uroki rzeki Koprzywianki.

Ponieważ wycieczka ma odbyć się w Dzień Flagi Narodowej, dlatego organizatorzy postanowili tak wyznaczyć jej trasę, by kolejne punkty znajdujące się na niej utworzyły flagę Polski. Uczestnicy będą mieli do pokonania 13 km; przewidziany czas przejazdu ok. 40 minut.

Organizatorzy zachęcają, aby uczestnicy stawili w strojach odpowiadających barwom narodowym i nie zapomnieli o obowiązkowych elementach odblaskowych.

Wydarzenie kierowane jest do całych rodzin, seniorów, młodzieży oraz dzieci (obowiązkowy kask), które mogą uczestniczyć w wycieczce wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Na rowerzystów czeka niespodzianka. 

Zapisy: MGOKiS pod nr telefonu 15/847-63-22 do 29 kwietnia br. włącznie. Dokładny plan wyprawy wraz z załącznikami znajduje się na stronie internetowej MGOKiS w Koprzywnicy (TUTAJ) oraz jego fanpage’u facebookowym.

Zbiórka 2 maja o godzinie 10 nad koprzywnickim zalewem przy wieży widokowej. Każdy uczestnik wyprawy rowerowej jedzie indywidualnie lub rodzinnie z zachowaniem reżimu sanitarnego oraz w odstępach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama