Nowy numer 48/2020 Archiwum

Tarnobrzeg. W piątek czasowe zamknięcie ulicy Sikorskiego

Jutro, czyli w piątek, 20 listopada, zostanie tymczasowo wyłączony z ruchu odcinek ul. Sikorskiego od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Sandomierską.

Możliwy dotychczas przejazd w kierunku Sandomierza (od Sandomierza jest niemożliwy od kilku tygodni) będzie wyłączony w godzinach od 8 do 15. Całkowite zamknięcie ulicy ma związek z wykonywaniem robót bitumicznych na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego, Wyszyńskiego i Zwierzynieckiej.

Objazd dla kierowców poruszających się od Sandomierza odbywał się będzie, tak jak dotychczas, przez ulicę Sandomierską dla samochodów osobowych oraz ulicą Kazimierza Wielkiego i Kwiatkowskiego dla samochodów ciężarowych. Dla pojazdów poruszających się w kierunku Sandomierza wprowadzony zostanie objazd prowadzący ulicą Sienkiewicza, na rondzie Młodzieżowego Ruchu Oporu zjazd w ulicę Kwiatkowskiego, na kolejnym rondzie prosto w Kazimierza Wielkiego, aż do włączenia się w ul. Sikorskiego.

W czasie robót dojazd do osiedla na ul. E. Orzeszkowej i ul. J. Matejki możliwy będzie tylko i wyłącznie od ul. Zwierzynieckiej.

Na czas zamknięcia ulicy Sikorskiego nieczynny będzie także przystanek MPK (obok tzw. "czerwonego banku"). Pasażerowie korzystający z komunikacji zbiorowej (BUS, MPK i autobusów) powinni udać się na przystanek przy ul. Sienkiewicza 02 (naprzeciwko apteki).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama