Nowy numer 33/2022 Archiwum

Tarnobrzeg. Kolejne zarażenia wśród samorządowców

Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek poinformował, że jest zarażony koronawirusem.

Na swoim fanpage'u napisał, że z COVID-19 walczy od tygodnia. Dzisiaj dopiero otrzymał wyniki testu, który nie pozostawił żadnych złudzeń.

„Długo mnie tu nie było. Cały miniony tydzień nie udało mi się nawet zdalnie być z Wami w łączności... Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, za życzenia zdrowia, które w tym czasie do mnie kierowaliście. Było mi to naprawdę bardzo potrzebne. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, moi drodzy, jak bardzo...” – zwraca się do mieszkańców Tarnobrzega prezydent Dariusz Bożek.

„Dziś nareszcie mam wynik. Teraz to już nie domysły, a czarno na białym – niestety i ja nie uniknąłem zakażenia i poległem w starciu z koronawirusem. Tak, poległem i to dosłownie. Wierzcie mi, żadna »grypka« tak nie sponiewiera... Dziś jest już dużo lepiej, ale na pewno jeszcze do końca tego tygodnia muszę pozostać w izolacji.

Mając w pamięci te kilka dni, gdy do śmiechu mi nie było, jeszcze dobitniej do Was, kochani, apeluję i proszę – dbajcie o siebie! Dbajcie o swoich bliskich! To naprawdę nie są żarty. To nie jest takie zwykle, sezonowe przeziębienie. Pamiętajcie, maseczka, dystans i dezynfekcja. Koniecznie. A najlepiej unikajmy kontaktów. Wychodzenie z domów ograniczmy do niezbędnego minimum. W lepszych czasach wszystko to sobie odbijemy. Zatroszczmy się o seniorów. Bądźmy odpowiedzialni, a wtedy damy radę! Życzę Wam wszystkim zdrowia!

Do zobaczenia!”.

Prezydent Tarnobrzega jest kolejnym samorządowcem zarażonym SARS-CoV-2. Ponad tydzień temu o dodatnim wyniku testu poinformował jego zastępca Mirosław Pluta. Niebawem podobną informację podał burmistrz Nowej Dęby Wiesław Ordon.

Tarnobrzeg. Kolejne zarażenia wśród samorządowców   Z COVID-19 zmaga się także burmistrz Nowej Dęby. Archiwum Wiesława Ordona

W poście na facebookowym profilu 25 października napisał: „Moi Drodzy, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny. Obecnie czuję się dobrze, choć kilka pierwszych dni pobytu w izolacji doskwierało, mimo że nie były to typowe objawy covidowe. Stosuję się do wymagań sanitarnych, staram się być cierpliwy w tej chorobie. Czas pandemii to trudne chwile dla wielu z nas. Często pokonujemy je dzięki wsparciu personelu medycznego i sanitarnego, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Dziękuję policjantom, strażakom, pracownikom służb społecznych za wszelką pomoc okazywaną osobom potrzebującym. Zachowajmy zasady dezynfekcji, dystansu, nośmy maseczki, wspierajmy się w potrzebie, bądźmy solidarni. Wygramy! Życzę wszystkim zdrowia i optymizmu!”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama