Nowy numer 43/2020 Archiwum

Przędzel. Nowe przedszkole

Nowe przedszkole otwarto w Przędzelu w gminie Rudnik nad Sanem.

Doświadczona kadra z sercem podchodząca do maluchów i świetne warunki pobytu dzieci w wyremontowanym budynku - to duże atuty nowego punktu przedszkolnego, który powstał przy Publicznej Szkole Podstawowej w Przędzelu - powiedziała Agata Piotrowska z Urzędu Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem.

Nowoczesne i przestronne wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby uwzględnić zarówno aktualne trendy, jak i przede wszystkim - bezpieczeństwo dzieci.

- Przedszkolaki zaczęły swoją przygodę w nowym miejscu 1 września. Aktualnie do placówki uczęszcza 12 dzieci, docelowo 16, w wieku od 3 do 4 lat. Maluchy spędzają czas w sali zabaw o powierzchni ok. 55 m kw., gdzie do dyspozycji mają najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne oraz mnóstwo atrakcyjnych zabawek zachęcających do kreatywnego spędzania czasu - podkreślił Waldemar Grochowski, burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem.

Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku od 8.00 do 13.00.

Obecnie w gminie Rudnik nad Sanem są dwa przedszkola: w samym Rudniku i Przędzelu oraz oddział przedszkolny w Kopkach. W sumie uczęszcza do nich około 130 dzieci.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama