Nowy numer 39/2020 Archiwum

Finiszują na Mickiewicza

O ponad dwa miesiące wcześniej zakończy się remont ulicy Mickiewicza. Kierowcy i mieszkańcy osiedla Miechocin już się cieszą.

Nie w pierwszych dniach listopada, a jeszcze w sierpniu zakończony zostanie remont ulicy Mickiewicza na odcinku od skrzyżowania z ulicami Wisłostrada i Sikorskiego do skrzyżowania z ulicami Orląt Lwowskich i Siarkową. Wykonano już pełen zakres prac bitumicznych - trasę główną, skrzyżowania i zjazdy, tak samo pełen zakres robót branżowych w zakresie oświetleniowym, teletechnicznym oraz kanalizacyjnym. Ukończono również budowę muru wzmacniającego skarpę, na której stoi kościół pw. św. Marii Magdaleny oraz Dom Osiedlowy. Na finiszu jest ponadto budowa ciągu pieszo-rowerowego, w tym ustawianie krawężników, wykonywanie odwodnienia oraz umacnianie skarp płytami ażurowymi.

Finiszują na Mickiewicza   Skarpa, na której stoi kościół oraz Dom Osiedlowy, została wzmocniona murem oporowym. Urząd Miasta

Na całym terenie, gdzie prowadzona jest inwestycja trwa porządkowanie, odbywa się piaskowanie chodników, plantowanie i obsypywanie ziemią terenów przyległych do chodników. Do wykonania pozostaną jeszcze oznakowania poziome i pionowe.

Przypominamy, iż mimo zbliżającego się wielkimi krokami ukończenia remontu, wciąż na odcinku ul. Mickiewicza, biegnącym przez osiedle Miechocin obowiązuje ruch jednokierunkowy w stronę Nowej Dęby.

O zakończeniu prac i powrocie normalnej organizacji ruchu urząd miasta powiadomi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama