Nowy numer 48/2020 Archiwum

Koprzywnica. Otwarcie kąpieliska

Od najbliższej soboty, czyli 1 sierpnia, będzie czynne kąpielisko przy zalewie.

To dobra wiadomość dla miłośników relaksu nad wodą, zwłaszcza, gdy w tym sezonie nie można korzystać Jeziora Tarnobrzeskiego.

Może je zastąpić koprzywnicki zbiornik, nad którym, oprócz czystej wody, na wypoczywających czekają plac zabaw, napowietrzna siłownia, bezpłatny parking oraz toalety. Jeśli ktoś poczuje głód może skorzystać oferty punktu gastronomicznego.

Kąpielisko będzie otwarte codziennie od godziny 10 do 18. Nad bezpieczeństwem kąpiących będą czuwać dwaj ratownicy. Korzystanie z kąpieliska jest bezpłatne.

Koprzywnica. Otwarcie kąpieliska   Kąpielisko będzie otwarte od najbliższej soboty. MGOKiS w Koprzywnicy

Do przyjazdu nad zalew w Koprzywnicy i do korzystania z wakacyjnych atrakcji zachęca burmistrz Aleksandra Klubińska, która przypomina, że w dniu otwarcia kąpieliska, o godzinie 21 nad zalewem odbędzie się II edycja bezpłatnego kina plenerowego. 

Tym razem widzowie obejrzą dwa filmy, które wprowadzą w doskonały nastrój. Jako pierwsza zostanie wyświetlona komedia kryminalna w reżyserii Stevena Spielberga "Złap mnie jeśli potrafisz" z plejadą gwiazd - Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken I Martin Sheen.  

Drugi obraz, z pewnością nie trzeba reklamować, to rewelacyjny musical z ponadczasowymi przebojami zespołu ABBA, czyli Meryl Streep, Colin Firth, Pierce Brosnan do tego uroki greckich wysp, czyli "Mamma Mia".

 Należy pamiętać o zabraniu z sobą leżaka, koca, karimaty lub poduszki.  Na zgłodniałych widzów czeka punkt gastronomiczny oferujący napoje i przekąski. Do dyspozycji widzów jest także przestronny parking. Obawiających się komarów, organizatorzy uspokajają, iż teren został odkomarzony.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama