Nowy numer 48/2020 Archiwum

Ulanów. I Memoriał Przemysława Pikuły

W Ulanowie rozegrano I Memoriał Przemysława Pikuły, zawodnika klubu Retman Ulanów, który zmarł w ubiegłym roku, w wieku zaledwie 27 lat.

Organizatorem memoriału był Miejsko-Gminny Klub Sportowy "Retman" w Ulanowie wraz z jego prezesem Łukaszem Sarnikowskim. Jego zwycięzcą zostali gospodarze. Drugie miejsce zajęła jedenastka Podlesianki Kamień, trzecią lokatę wywalczyli piłkarze KP Tanew Wólka Tanewska.

Tytuł najlepszego zawodnika memoriału trafił do rąk Daniela Hasiaka. Na króla strzelców wybrano Łukasza Kobylarza, a najlepszym bramkarzem został Robert Węglarz.

Puchary i statuetki wręczali wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł, starosta niżański Robert Bednarz i burmistrz gminy i miasta Ulanów Stanisław Garbacz. Memoriał był również okazją do świętowania 70-lecia klubu Retman Ulanów.

- Dzięki takim wydarzeniom, jak Memoriał Przemysława Pikuły, pamięć o przyjaciołach, pasjonatach sportu, których nie ma już wśród nas, nigdy nie zaginie. Zaś zmagania na murawie to również świetna okazja do podnoszenie sprawności fizycznej i promowanie zdrowego, sportowego trybu życia - powiedział wiceminister Marcin Warchoł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama