Nowy numer 48/2020 Archiwum

Stalowa Wola. Miasto przyszłości

"Moje miasto przyszłości - Stalowa Wola 2050" - to nazwa konkursu, który organizuje samorząd Stalowej Woli wspólnie ze Związkiem Miast Polskich i Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej.

Jego celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do wzięcia udziału w projekcie „Modelowe rozwiązania na trudne wyzwania” dofinansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i średnich. Trzeba tylko zgłosić w Urzędzie Miasta, najpóźniej 28 lipca, jedną pracę plastyczną wykonaną w dowolnej technice - wyjaśnia Anna Litwin z Urzędu Miasta w Stalowej Woli.

Stalowa Wola. Miasto przyszłości

Oceniane będą przede wszystkim estetyka wykonania, samodzielność, oryginalność czy ciekawe ujęcie tematu. Cenne rzeczowe nagrody ufunduje prezydent miasta.

- Chcemy poznać marzenia i wizje młodych mieszkańców Stalowej Woli co do wyglądu miasta za 30 lat. Prosimy tylko, by były one w miarę realne. Nagrodami w konkursie będą rowery, hulajnogi, rolki, deskorolki i inne sportowe gadżety - zachęca Renata Karp, zastępca prezydenta Stalowej Woli.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama