Od 30 czerwca jest nim Witold Wiśniewski, dotychczasowy wiceprezes.
Taką decyzję podjęła Rada Nadzorcza Tarnobrzeskich Wodociągów Sp. z o.o. Dotychczasowemu prezesowi Antoniemu Sikoniowi zakończyła się pięcioletnia kadencja na tym stanowisku, ale w Wodociągach pozostaje przejmując obowiązki pełnomocnika ds. inwestycji i rozwoju. Jego zadaniem będzie nadzorowanie realizacji unijnych inwestycji, w tym modernizacji Miejskiej Oczyszczalni Ścieków oraz Stacji Uzdatniania Wody obsługującej Tarnobrzeg.
Nowy prezes zdążył już poznać i wdrożyć się w prace w Tarnobrzeskich Wodociągach, w marcu tego roku został bowiem zastępcą Antoniego Sikonia.
Witold Wiśniewski jest absolwentem Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Lądowej, ukończył też Podyplomowe Studia Zarządzania i Doradztwa Finansowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Studia Podyplomowe Diploma in Management University of Central Lancashire w Lublin Business School, tam też uzyskał Dyplom MBA. Przez blisko dziewięć lat (2011-2019) był dyrektorem Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie i jednocześnie (2016-2017) dyrektorem Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc. Wcześniej Witold Wiśniewski zawodowo związany był m.in. z Centralą PZU Życie, gdzie pracował kolejno na stanowiskach - koordynatora w Biurze Zarządzania Siecią, zastępcy dyrektora biura zarządzania siecią, dyrektora zarządzającego informacją biznesową i wreszcie dyrektorem oddziału PZU Życie S.A. w Rzeszowie.
Nikt w Tarnobrzegu chyba nie zna tak dobrze Tarnobrzeskich Wodociągów jak Antoni Sikoń, który z branżą tą jest związany bez mała 40 lat. Był dyrektorem przedsiębiorstwa komunalnego, a od 23 lat, po przekształceniu przedsiębiorstwa w spółkę prawa handlowego, nieprzerwanie pełnił w niej funkcję prezesa zarządu, od 2005 roku (po jej restrukturyzacji) prezesa przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego. Jednocześnie pełnił od tego czasu także funkcję pełnomocnika ds. realizacji Projektu Funduszu Spójności pn. „Program gospodarki wodno-ściekowej w Tarnobrzegu”.
Antoni Sikoń jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej na kierunku inżynieria środowiska, tam też ukończył studia doktoranckie, uzyskując tytuł doktora w dziedzinie nauk technicznych w dyscyplinie naukowej inżynieria środowiska. Na koncie ma także studia podyplomowe SGH w Warszawie na kierunku zarządzanie gospodarką komunalną.