Nowy numer 27/2020 Archiwum

Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza

Od dzisiaj, to jest od piątku 12 czerwca, Tarnobrzeski Dom Kultury wznawia działalność po przerwie wynikającej z obostrzeń wprowadzonych przez rząd.

W związku z wciąż panującą sytuacją epidemiczną, instytucja opracowała procedury mające zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i odwiedzającym.

- W trosce o zdrowie wszystkich korzystających z oferty TDK-u wprowadziliśmy szczególne środki ostrożności - mówi dyrektor Piotr Markut. - Prosimy o zakładanie maseczek, regularne dezynfekowanie rąk, zachowanie bezpiecznego dystansu od innych, a także przestrzeganie limitów ilości osób, które mogą przebywać w naszych pomieszczeniach. My ze swojej strony możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by zachowane zostały najwyższe standardy czystości i bezpieczeństwa. Nasze procedury zostały zaakceptowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.

Już dzisiaj na seanse filmowe zaprasza dzieci i dorosłych kino Wisła, które jako pierwsze otwiera się dla gości. Naturalnie każdy kinoman musi liczyć się i bezwzględnie przestrzegać obowiązujących nowych zasad. W sali można będzie zajmować co drugie miejsce (zgodnie z wyznaczonym na bilecie numerem), obowiązkowo także należy nosić maseczkę. Nie wolno spożywać napojów, czy przekąsek. Zaleca się kupno biletów online poprzez stronę www.kino.tdk.tarnobrzeg.pl. Natomiast w kolejce do kasy należy zachować zalecany 2-metrowy dystans, preferowane będą płatności bezgotówkowe.

Co w repertuarze? - Dla dzieci animacja „Naprzód”, a dla dorosłych słynny już film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” oraz dokument „Marianne i Leonard: Słowa miłości” opowiadający o związku Leonarda Cohena z jego norweską muzą Marianne Ihlen. Natomiast 27 czerwca zaplanowana jest prawdziwa muzyczna gratka: retransmisja jubileuszowego koncertu, znanego na całym świecie holenderskiego skrzypka i dyrygenta Andre Rieu - wylicza Renata Domka.

Na pierwszy seans filmowy po trzymiesięcznej przerwie wybrany został film animowany dla dzieci „Naprzód”, który rozpocznie się o 16.30, a o 19.00 kino Wisła zaprasza dorosłych na „Salę samobójców. Hejter”. Pełny repertuar - TUTAJ.

W najbliższy poniedziałek natomiast wznowione zostaną niektóre zajęcia z udziałem dzieci.  Również tu wprowadzono sporo obostrzeń.

- Instruktorzy będą nosić maseczki, bądź przyłbice, sale będą regularnie wietrzone i dezynfekowane. Będą także ograniczenia w liczebności grup. Niektóre zostały podzielone na mniejsze, by zminimalizować kontakt. Prosimy wszystkich rodziców, by zapoznali się szczegółowo z nowymi regułami. Znajdą je na naszej stronie internetowej, a w razie wątpliwości, wszelkimi informacjami służą nasi pracownicy - tłumaczy Piotr Markut.

Szczegółowe informacje o propozycjach domu kultury oraz obowiązujących w nim nowym zasadach można znaleźć na jego stronie internetowej - TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama