Nowy numer 21/2020 Archiwum

Stalowa Wola. Stęsknieni za książką

Prawie cztery tysiące czytelników odwiedziło Miejską Bibliotekę Publiczną od momentu jej ponownego otwarcia.

Mieszkańcy Stalowej Woli wypożyczyli w tym czasie prawie 7,3 tys. książek i audiobooków (oddali ponad 9 tysięcy).

Najchętniej odwiedzana była siedziba główna biblioteki przy ul. ks. J. Popiełuszki. Z filii zaś ta przy ul. Siedlanowskiego: 463 czytelników pożyczyło tam 1094 książki.

- Jeśli chcemy skorzystać z usług MBP, musimy pamiętać o nowych godzinach otwarcia jej placówek. Biblioteka Główna przy ul. Popiełuszki dostępna jest w dni robocze w godzinach od 9 do 18, zaś filie od 10 do 17. W soboty biblioteka jest nieczynna. W obiektach obowiązują rygory sanitarne. Nadal zamknięte są czytelnie czasopism i  internetowe. Nie można także korzystać z korytarzy jako przestrzeni do nauki oraz  z usługi ksero - przypomniał Tomasz Gotkowski z MBP w Stalowej Woli.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama