Nowy numer 21/2020 Archiwum

Rudnik nad Sanem. Sprzęt dla strażaków

O nowoczesny sprzęt wzbogaciły się jednostki OSP z gminy Rudnik nad Sanem.

- Łódź ratownicza z przyczepką podłodziową, echosonda, nożyco - rozpieracz akumulatorowy, rozpieracz kolumnowy - akumulatorowy, agregat prądotwórczy, agregat hydrauliczny, rozpieracz cylindryczny, rozpieracz ramieniowy i nożyce hydrauliczne - wylicza Agata Piotrowska z Urzędu Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem.

Rudnik nad Sanem. Sprzęt dla strażaków

Przekazanie sprzętu wartego prawie 206 tys. złotych odbyło się dziś w obecności burmistrza gminy Waldemara Grochowskiego.

Rudnik nad Sanem. Sprzęt dla strażaków

- Ochotnicze Straże Pożarne z Przędzela, Kopek i Rudnika nad Sanem wzbogaciły się o wysokiej klasy sprzęt. Oby łódź była jak najrzadziej wykorzystywana do celów ratowniczych, a częściej do szkoleniowych - powiedział burmistrz.

Rudnik nad Sanem. Sprzęt dla strażaków

Zakup sprzętu był możliwy dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w wysokości ponad 175 tys. złotych. Resztę dołożyła gmina.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama