Nowy numer 21/2020 Archiwum

Nisko. Komputery dla uczniów

Uczniowie niżańskich szkół ponadpodstawowych otrzymali komputery z programu "Zdalna szkoła".

Powiat kupił 70 laptopów, które zostały już przekazane szkołom. 18 z nich trafiło do Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, 16 - do Liceum Ogólnokształcącego w Nisku, natomiast po 12 otrzymały Zespół Szkół w Rudniku nad Sanem, Zespół Szkół w Jeżowem oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rudniku nad Sanem.

- Cieszymy się, że zrealizowaliśmy ten ważny projekt terminowo. Dzięki temu uczniowie, którzy mieli z różnych przyczyn utrudniony dostęp do zdalnej nauki, będą uczyć się na dobrym sprzęcie. Wszystko wskazuje na to, że szkoły z powodu stanu epidemii będą zamknięte jeszcze przez kilka tygodni, a utrudniony dostęp do nauki, zwłaszcza pod koniec roku szkolnego, mógłby spowodować duże braki w wiedzy zdobywanej przez naszych uczniów - skomentował zakup starosta niżański Robert Bednarz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama