Nowy numer 49/2020 Archiwum

Z czego możemy być dumni w Stalowej Woli?

Co w naszym mieście jest wyjątkowe, najpiękniejsze i najważniejsze, z czego możemy być dumni, co nas wyróżnia na tle innych miast oraz może się przyczynić do rozwoju społecznego, gospodarczego i kulturalnego lub promocji Stalowej Woli?

Władze samorządowe proszą o odpowiedzi na pytania dotyczące tematyki zawartej w ankiecie, która potrwa do 24 kwietnia. Ankietę można zaleźć pod następującymi linkami: https://forms.gle/BTqm7zpEgeXhY5Ly8 (dla mieszkańców) i  https://forms.gle/815wJRmBDBG236Xv9 (dla młodzieży).

Z czego możemy być dumni w Stalowej Woli?

Jak zapewnia prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, liczy się każdy pomysł!

- Tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy pozyskać duże wsparcie. Razem zmieniajmy Stalową Wolę - zachęca prezydent.

Z czego możemy być dumni w Stalowej Woli?

Badanie ankietą jest elementem realizowanego przez miasto projektu pt.: „Modelowe rozwiązania na trudne wyzwania - Program Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli”. Projekt jest finansowany z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Z czego możemy być dumni w Stalowej Woli?

Stalowa Wola znalazła się w gronie 54 miast, z których każde walczy o pozyskanie 40 mln złotych. Jedynie 15 będzie mogło je otrzymać.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama