Nowy numer 21/2020 Archiwum

Tarnobrzeg. Za ladą z przyłbicą

Propozycja samorządu skierowana do lokalnych sklepikarzy spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem.

Od dzisiaj, czyli piątku 3 kwietnia, rozpoczęło się przekazywanie obiecanych przyłbic.

Choć prezydent miasta zwrócił się konkretnie do właścicieli sklepów, które w tym trudnym czasie pozostają otwarte, by mieszkańcy Tarnobrzega mieli możliwość zaopatrywania się w niezbędne produkty (przede wszystkim żywność), na apel odpowiedziały też inne branże.

- Do dziś, 3 kwietnia, mamy już około 50 zgłoszeń. Oprócz sklepów zgłosili się właściciele restauracji, które świadczą usługi dowożenia zamówień do klientów, aptekarze, przychodnie weterynaryjne, apteki czy Transmed. Będziemy chcieli wesprzeć jak najwięcej podmiotów, zaopatrzyć w przyłbice jak największą liczbę osób, które mimo ryzyka pracują, do tego w pracy mają kontakt z wieloma innymi osobami. Pierwsze przyłbice już dziś trafiły do części sklepów, już chronią pracujące w nich osoby. Miasto wciąż, sukcesywnie dokonuje kolejnych, najpilniejszych na ten czas zakupów - zapewnia prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama