Nowy numer 21/2020 Archiwum

Tarnobrzeg. Magistrat wciąż doposaża potrzebujących

Tym razem wsparcie w postaci przyłbic, płynów do dezynfekcji i maseczek ochronnych trafiło do placówek pomocowych.

Miasto doposażyło w niezbędne do ochrony przed zakażeniem rzeczy, m.in. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Domy Pomocy Społecznej - zarówno DPS mieszczący się przy ul. Kurasia, jak i prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej w Mokrzyszowie, Schronisko dla Osób Bezdomnych, Dom Dziecka oraz Rodzinny Dom Dziecka.

Łącznie placówkom pomocowym przekazano 152 przyłbice, 50 maseczek ochronnych, 40 litrów płynu do odkażania rąk oraz 15 litrów płynu do odkażania powierzchni. Wczoraj zaś 20 przyłbic oraz płyn do dezynfekcji rąk otrzymał od urzędu miasta Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Tarnobrzegu.

Magistrat wsparł również Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, któremu przekazał 10 przyłbic ochronnych oraz kilkaset jednorazowych rękawiczek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama