Nowy numer 48/2020 Archiwum

Stalowa Wola. Audiobooki i e-booki za darmo

Umożliwia to Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli. Wystarczy tylko odebrać, wysyłając mail na adres: bgkm@mbpstalowawola.pl, bezpłatny kod do serwisu Legimi.

Setki najnowszych tytułów bestsellerowych autorów, wiele dzieł klasycznych, lektury szkolne, bogate spectrum podręczników akademickich i cenionych publikacji naukowych o szerokim zakresie tematycznym, a wszystko dostępne natychmiast na urządzeniu mobilnym - zapewnia Tomasz Gotkowski z MBP w Stalowej Woli.

Liczba kodów dostępnych w bibliotece jest ograniczona - decyduje więc kolejność zgłoszeń.

- Osoby otrzymujące kody muszą być czytelnikami biblioteki, zarejestrowanymi w systemie bibliotecznym, bez blokad na koncie czytelniczym. W mailu należy podać imię i nazwisko oraz numer karty czytelnika. W marcu w puli MBP są jeszcze 4 kody do rozdania (należy je aktywować jeszcze dziś). W kwietniu będzie ich 10 (te należy aktywować najpóźniej w ostatni dzień kwietnia). Jeden czytelnik może odebrać tylko jeden kod, a te wydawane są osobom od 16. roku życia - dodał pan Tomasz.

Po otrzymaniu kodu trzeba wejść na stronę www.legimi.pl/podkarpackie oraz wpisać go. Potem założyć darmowe konto Legimi (zarejestrować się jednorazowo w serwisie, podając nazwę użytkownika, hasło i e-mail). Po prawidłowej rejestracji otrzymujemy dostęp do biblioteki liczącej ok. 60.000 e-booków i audiobooków. Książki może czytać  na maksymalnie dwóch urządzeniach jednocześnie: czytniku, tablecie, smartfonie lub komputerze. Na urządzeniach tych powinna być zainstalowana bezpłatna aplikacja Legimi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama