Nowy numer 14/2020 Archiwum

Stalowa Wola. Dostęp do archiwów

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do Stalowowolskiej Biblioteki Cyfrowej!

Co robić na domowej kwarantannie? Oczywiście czytać! A co zrobić w sytuacji, kiedy biblioteka jest nieczynna? Na takie sytuacje poleca się Stalowowolska Biblioteka Cyfrowa. W zasobach dostępne są archiwalne numery takich pism związanych ze Stalową Wolą i naszym regionem jak: Socjalistyczne Tempo, Sztafeta, Feta. Obecnie digitalizowane są archiwalne numery Tygodnika Nadwiślańskiego. SBC dostępna jest pod linkiem: http://bc.mbpstalowawola.pl:81/dlibra - poinformował Tomasz Gotkowski z MBP w Stalowej Woli.

Pan Tomasz proponuje też zaglądać na facebooka biblioteki. Uspokaja także tych czytelników, którym termin zwrotu książek minął. Nie muszą się martwić, bo czas wypożyczenia potrwa do ponownego otwarcia biblioteki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama