Nowy numer 14/2020 Archiwum

Stalowa Wola. Parasol ochronny

Prezydent Stalowej Woli rozkłada parasol ochronny nad przedsiębiorcami.

W tym krytycznym momencie nie mamy zamiaru stać z założonymi rękami i oglądać się na kompetencje innych instytucji. Samorząd miasta chce w tym trudnym okresie rozłożyć parasol ochronny nad stalowowolskimi firmami - zapewnia Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.

Jak podkreśla prezydent, samorząd nie chce tworzyć planów odgórnie, bez przedsiębiorców, dla których one mają powstać. Aby działania te były realne i skuteczne, musi poznać skalę zagrożeń oraz obecną sytuację firm dotkniętych kryzysem.

 - Dlatego przed przedstawieniem konkretnych rozwiązań zwracam się z prośbą do stalowowolskich przedsiębiorców o wypełnienie formularza informacyjnego oraz udział w dyskusji nad oczekiwanymi scenariuszami wsparcia. Dobre rozwiązania mogą powstać tylko w oparciu o przedstawione przez naszych przedsiębiorców dane. Będę wdzięczny za wszystkie pomysły, merytoryczną dyskusję oraz konstruktywne uwagi, które pozwolą nam wspólnie wypracować dobre rozwiązania - dodał Lucjusz Nadbereżny.

Stalowa Wola. Parasol ochronny

Pierwsze konsultacje w formie wideokonferecji odbędą się już dziś  o godz 12.00.

Jutro zaś między od 12.00 do 14.00 przeprowadzona zostanie wideokonferencja prezydenta  z firmami dotkniętymi kryzysem, a o 17 - z radnymi Rady Miejskiej.

W środę natomiast Lucjusz Nadbereżny zaprezentuje wypracowane założenia pakietu wsparcia dla gospodarki Stalowej Woli.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama