Nowy numer 14/2020 Archiwum

Tarnobrzeg. Obiad do domu

Tarnobrzeskie restauracje, bary, pizzerie i cukiernie oferują dowóz gotowych potraw, ciast do domów.

Prezydent miasta Dariusz Bożek, zdając sobie sprawę w jak trudnej sytuacji z racji wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego znalazła się między innymi branża gastronomiczna, zaproponował stworzenie listy firm świadczących usługi na wynos lub z dostawą do klienta.

Na propozycję odpowiedziało ponad dwadzieścia podmiotów, upatrujących w tym jakąś szansę na przetrwanie przestoju wymuszonego przez zagrożenie koronawirusem. Skoro drzwi ich lokali muszą być zamknięte proponują dowóz potraw do domu.

Część z nich wprowadziła specjalne zniżki, nawet 20-procentowe, dla seniorów. Listę wszystkich punktów, świadczących usługi na wynos lub z dostawą opracował i opublikował urząd miasta.

Jak zapewniają ich szefowie, wszyscy pracownicy dokładają wszelkich starań, aby nie dopuścić do ryzyka zakażenia koronawirusem, dlatego między innymi większość z nich proponuje płatności bezgotówkowe.

Jeśli zatem pozostajemy w domach, pracując zdalnie i opiekując się dodatkowo dziećmi i nie mamy zbyt wiele czasu lub chęci na kucharzenie zatem warto sięgnąć po oferty tarnobrzeskich punktów gastronomicznych. Dla nich w wielu wypadkach, takie zamówienia to być, albo nie być.

LISTA PUNKTÓW GASTRONOMICZNYCH

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama