Nowy numer 3/2021 Archiwum

Tarnobrzeg. Obiad do domu

Tarnobrzeskie restauracje, bary, pizzerie i cukiernie oferują dowóz gotowych potraw, ciast do domów.

Prezydent miasta Dariusz Bożek, zdając sobie sprawę w jak trudnej sytuacji z racji wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego znalazła się między innymi branża gastronomiczna, zaproponował stworzenie listy firm świadczących usługi na wynos lub z dostawą do klienta.

Na propozycję odpowiedziało ponad dwadzieścia podmiotów, upatrujących w tym jakąś szansę na przetrwanie przestoju wymuszonego przez zagrożenie koronawirusem. Skoro drzwi ich lokali muszą być zamknięte proponują dowóz potraw do domu.

Część z nich wprowadziła specjalne zniżki, nawet 20-procentowe, dla seniorów. Listę wszystkich punktów, świadczących usługi na wynos lub z dostawą opracował i opublikował urząd miasta.

Jak zapewniają ich szefowie, wszyscy pracownicy dokładają wszelkich starań, aby nie dopuścić do ryzyka zakażenia koronawirusem, dlatego między innymi większość z nich proponuje płatności bezgotówkowe.

Jeśli zatem pozostajemy w domach, pracując zdalnie i opiekując się dodatkowo dziećmi i nie mamy zbyt wiele czasu lub chęci na kucharzenie zatem warto sięgnąć po oferty tarnobrzeskich punktów gastronomicznych. Dla nich w wielu wypadkach, takie zamówienia to być, albo nie być.

LISTA PUNKTÓW GASTRONOMICZNYCH

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama