Nowy numer 14/2020 Archiwum

Podkarpackie. Nowy przypadek zakażenia SARS-CoV-2

Do dwunastu wzrosła dzisiaj rano liczba osób zakażonych koronawirusem.

Kolejnym pacjentem okazał się młody mężczyzna z powiatu stalowowolskiego. Chory trafił na oddział zakaźny Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.

Obecnie w województwie podkarpackim chorych na COVID-19 jest dwanaście osób, hospitalizowanych zostało 49. Dla 2013 osób wydana została decyzja o obowiązkowej kwarantannie, zaś 3745 pozostaje pod nadzorem epidemiologicznym sanepidu.

Urząd Wojewódzki w Rzeszowie uruchomił specjalny numer telefonu dla osób, które powracają z zagranicy i są bezwzględnie zobowiązane do kwarantanny domowej. Pod numerem telefonu 17 867 13 19 można uzyskać informację dotyczącą tylko miejsca odbywania kwarantanny.

Obostrzenia w dotychczasowym funkcjonowaniu wprowadzają kolejne instytucje i placówki. Od poniedziałku Przychodnia Specjalistyczna w Tarnobrzegu odwołała wszystkie planowane wizyty  i badania diagnostyczne. Realizacja wizyt tylko w formie teleporad,  w przypadku kontynuacji leczenia konieczne recepty wystawiane będą wyłącznie w formie e- recept. Wykaz numerów telefonów do poszczególnych poradni znajduje się na stronie przychodni - http://specjalistyka.tarnobrzeg.pl/telefony/

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama