Nowy numer 48/2020 Archiwum

Tarnobrzeg. Od wtorku Urząd Miasta zamknięty

Od wtorku Urząd Miasta Tarnobrzega nie będzie przyjmował interesantów. Urzędnicy będą pracować normalnie i obsługiwać, ale telefonicznie lub drogą elektroniczną.

W związku z ogłoszonym w piątek stanem zagrożenia epidemicznego, po naradzie samorządowców z wojewodą podkarpackim Ewą Leniart, zdecydowano o reorganizacji pracy Urzędu Miasta Tarnobrzega w zakresie obsługi interesantów.

- Podjęte kroki podyktowane są wyłącznie troską o bezpieczeństwo, zdrowie i życie ludzkie. Od wtorku 17 marca, podobnie jak wiele innych urzędów i instytucji w regionie i całym kraju, zamykamy drzwi Urzędu Miasta Tarnobrzega, zawieszając czasowo bezpośrednią obsługę klientów. W tym miejscu chcę podkreślić, że urząd miasta i urzędnicy pracują normalnie, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30. We wtorki, aż do odwołania, nie będziemy pełnić wydłużonego dyżuru. W godzinach pracy urzędnicy pozostają do dyspozycji mieszkańców, ograniczamy tylko bezpośredni kontakt z interesantami, w tym także z Biurem Obsługi Interesanta - mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

- Wiem, że ta decyzja rodzi pewne uciążliwości, ale sytuacja w Polsce jest na tyle poważna , że każdy odpowiedzialny gospodarz robi co w jego mocy, aby ją opanować. Liczę na państwa wyrozumiałość i proszę o załatwianie spraw urzędowych telefonicznie bądź drogą elektroniczną. W sprawach bardzo ważnych, terminowych albo w kwestii odbioru pilnych zaświadczeń możliwa będzie wizyta w urzędzie, ale tylko po uprzednim umówieniu się telefonicznym - podkreśla prezydent.

Szczegóły wykaz telefonów TUTAJ, poniżej zaś najważniejsze numery:

Tarnobrzeg. Od wtorku Urząd Miasta zamknięty   Urząd Miasta Tarnobrzega
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama