Nowy numer 14/2020 Archiwum

Z różańcem w Wielki Post

Ostrowieccy Rycerze Kolumba zorganizowali czuwanie różańcowe jako przygotowanie do Wielkiego Postu.

„Różaniec mężczyzny” pod takim hasłem Rycerze Kolumba działający przy parafii Matki Bożej Saletyńskiej organizują modlitewne spotkania dla mężczyzn na czas Wielkiego Postu.

Pierwsze spotkanie odbyło się 23 lutego, wzięło w nim udział kilkunastu mężczyzn.

- Wielki Post to czas pokuty, nawrócenia i słuchania Słowa Bożego do nas skierowanego. To czas na dobre przygotowanie się na okres świętowania naszego Odkupienia. Niech naszym wzorem będzie Święty Józef, Oblubieniec Najświętszej Maryi Panny. Zanośmy do niego prośby, aby uczył nas być dobrymi mężami i ojcami - podkreślał Włodzimierz Stec, jeden z organizatorów modlitwy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama