Nowy numer 2/2021 Archiwum

Sandomierz. Rekolekcje z Ojcem Pio

Tegoroczne rekolekcje z Ojcem Pio odbędą się w Sandomierzu w Domu Rekolekcyjnym "Quo Vadis".

Rekolekcje rozpoczną się 20 marca (piątek) a zakończą 22 marca (niedziela). A zapraszają na nie ks. Leszek Biłas, diecezjalny asystent Grup Modlitwy Ojca Pio oraz Marek Spasiuk, diecezjalny animator tych grup.

Obecnie w diecezji sandomierskiej działa blisko 30 Grupy Modlitwy Ojca Pio.

- W Europie najwięcej, co zrozumiałe, funkcjonuje we Włoszech. Zarazem potem jest Polska. W kraju diecezja sandomierska po tym względem jest na drugim miejscu. Ale oczywiście nie tylko liczba jest ważna. Pragniemy, aby grupy takie powstawały także w miejscowościach, gdzie działają centra pomocy rodzinie. Grupy mają bowiem duchowo je wspierać - powiedział ks. Leszek Biłas.

Sandomierz. Rekolekcje z Ojcem Pio

Pani Urszula  z Janowa Lubelskiego na rekolekcjach była już pięć razy. - Dobrze by było gdyby takie rekolekcje trwały dłużej. Trzy dni to za krótko, by całkowicie się wyciszyć. Ciszę zaś potrzebujemy, by usłyszeć Pana Boga. Jest to czas, który Bóg mi daje, bym mogła go spędzić z mężem. Jest to więc czas umocnienia naszej małżeńskiej więzi. Potem łatwiej i odważniej będziemy mogli się pod prąd - zwierzyła się mieszkanka Janowa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama