Nowy numer 2/2021 Archiwum

Święto seniorów we Wrzawach

Mszą św. w intencji seniorów rozpoczął się Dzień Seniora zorganizowany we Wrzawach.

Na świąteczne spotkanie pod patronatem wójta Gminy Gorzyce, które zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Razem dla Wrzaw, sołtysa Wrzaw, Radę Sołecką i Dom Kultury we Wrzawach, zaproszeni zostali także starosta tarnobrzeski Jerzy Sudoł ze swoim zastępcą Jackiem Rożkiem.

- Ten piękny dzień jest już tradycją, która na stałe wpisała się do kalendarza gminy - mówiła Jolanta Zielińska, prezes Stowarzyszenia  Razem dla Wrzaw. - To moment pozwalający docenić potencjał waszego doświadczenia i ogromnej wiedzy. Wy seniorzy jesteście strażnikami tradycji rodzinnych, patriotycznych i religijnych. Pielęgnujecie i przekazujecie kulturę naszego regionu i naszej miejscowości. Niech wasza mądrość i doświadczenie życiowe  będą drogowskazem i staną się przykładem dla młodszych pokoleń. Niech jesień życia będzie dla was czasem dla spełnienia marzeń i zamierzeń.

Święto seniorów we Wrzawach   Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało. Katarzyna Sobieniewska-Pyłka

Seniorzy bawili się doskonale, bawiąc przy okazji zaproszonych gości swoją przedstawieniem „Na deptaku w Ciechocinku”, licznymi piosenkami, energią  i poczuciem humoru.

Goście nagrodzili ich występy gromkimi brawami i życzeniami, by zdrowie i poczucie humoru towarzyszyły seniorom każdego dnia, nie tylko z okazji ich święta. I by każdy dzień dostarczał wielu radości i uśmiechu na twarzy

Święto seniorów we Wrzawach   Seniorzy jak zwykle dopisali, podobnie jak zaproszeni przez nich goście. Katarzyna Sobieniewska-Pyłka

.- Szanowni seniorzy, dzisiaj wy jesteście tutaj najważniejsi, dlatego z okazji tego spotkania życzę wam zdrowia, pogody ducha i tego, by optymizm nigdy was nie opuszczał - mówił starosta Jerzy Sudoł, przypominając że powiat pamięta o Wrzawach, miejscowości położonej w sposób szczególny, bo w dorzeczu czterech rzek, nie tylko przy okazji organizowanych tutaj świąt. Wspomniał więc o modernizacji wałów Wisły i rozpoczęciu prac na wałach Sanu, czyli o wielkich inwestycjach za setki milionów złotych, oraz o planach modernizacji wałów na Łęgu i Trześniówce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama