Nowy numer 08/2020 Archiwum

Ćwiczenia terytorialsów w Piasecznie, gmina Łoniów

Dowódca oraz instruktorzy 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej informują o planowanych ćwiczeniach wojskowych i związanych z tym utrudnieniach.

Przełożeni świętokrzyskich terytorialsów informują, że w dniach od 22 do 23 lutego 2020 roku w związku z odbywającym się szkoleniem rotacyjnym żołnierzy 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej na terenie tzw. „ZWAŁKI” w miejscowości Piaseczno w gminie Łoniów w trakcie ćwiczeń wojskowych wykorzystywane będą środki pozoracji pola walki.

Za powstałe utrudnienia dowództwo WOT przeprasza i prosi okolicznych mieszkańców oraz osoby postronne o wyrozumiałość w związku z powstałymi niedogodnościami wynikającymi z wykorzystania tych środków.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama