Nowy numer 43/2020 Archiwum

Stalowa Wola. Wyprawka dla małego czytelnika

Jeśli masz dziecko w wieku przedszkolnym (3-6 lat) i jeszcze nie otrzymałeś wyprawki dla małego czytelnika, przyjdź z nim do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli i zapisz je do grona czytelników.

Dziecko otrzyma wtedy w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start w ramach ogólnopolskiego projektu „Wielki człowiek- mała książka”, ogłoszonego  przez Instytut Książki. Dla przyszłych, małych czytelników Biblioteka Główna przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 zorganizuje w sobotę, 1 lutego o godz. 11  spotkanie, w ramach którego będzie można zwiedzić bibliotekę i wziąć udział w zabawach z książką. No i oczywiście rodzice będą mogli zapisać swoją pociechę do grona czytelników - poinformował Tomasz Gotkowski z MBP w Stalowej Woli.

MBP ma do rozdania 200 książkowych wyprawek w drugiej edycji tej akcji.

Stalowa Wola. Wyprawka dla  małego czytelnika

- Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, mały czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu nich, zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice - przygotowaną dla nich broszurę informacyjną przypominającą o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki. Udział w naszym projekcie jest całkowicie bezpłatny! - zapewniła Joanna Rybak, kierownik Biblioteki Głównej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama