Nowy numer 43/2020 Archiwum

Stalowa Wola. Małżeńska randka

V Walentynkowy Dzień Małżeński odbędzie się 15 i 16 lutego w Stalowej Woli.

Organizują go parafia św. Floriana oraz Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie.

Spotkanie rozpocznie się Eucharystią w parafia św. Jana Pawła II (akademickiej) o godz. 12, a zakończy około godz. 23 zabawą z wodzirejem w restauracji „Sezam”.

-  Dzień Małżeński to rodzaj randki. Okazja by oderwać się od dzieci, pobyć we dwoje, posłuchać dobrych treści podczas dwóch konferencji. Plus wspólna zabawa w eleganckim miejscu - zaprasza Jadwiga Zynwala, szefowa KCPR w Stalowej Woli.

W bogatym jubileuszom programie są dwie konferencje. Pierwszą pt. „Najważniejsza jest miłość” poprowadzi o. Wiesław Krupiński, a drugą - „Seksualność w małżeństwie i rodzinie” - dr Urszula Duziak.

- Przysięga małżeńska to bycie razem. A w obecnych czasach małżonkom tak czasami łatwo przychodzi decyzja o rozstaniu. Niektórzy nawet nie podejmują trudu, by się pogodzić - zauważył ks. Mariusz Kozłowski podczas III Walentynkowego Dnia Małżeńskiego.

Stalowa Wola. Małżeńska randka

Dotychczasowi uczestnicy małżeńskich randek bardzo je chwali. - Chcieliśmy spędzić razem czas. Mało mamy takich okazji, bo pracujemy na zmiany. Babcia zgodziła się zająć dzieckiem - powiedziała pani Małgorzata.

- Byliśmy już na kilku podobnych spotkaniach i z każdego czerpiemy pożyteczne informacje. Zawsze chętnie idziemy, bo jest to dla nas odskocznia od domu, dzieci i codziennych problemów. Plus wspólny obiad i zabawa  -  dodał pan Marcin.

Stalowa Wola. Małżeńska randka

Zapisy, do 5 lutego, pod telefonami: 537 660 033 i 602 741 608.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama