Nowy numer 50/2019 Archiwum

Ubierzmy razem choinkę!

Prezydent Tarnobrzega zaprasza mieszkańców do wspólnego ubierania miejskiej choinki.

Wystarczy odrobina chęci, nietuzinkowy, ale prosty pomysł na świąteczną ozdobę i można przyjść z nią w najbliższy czwartek, czyli 5 grudnia na plac Bartosza Głowackiego.  

- Poczujmy, że to nasze miasto. Nie moje, nie spółki, która od lat dba o zawieszenie świątecznych dekoracji, ale każdego z nas. Ubierzmy razem naszą choinkę - zachęca prezydent Dariusz Bożek.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców miasta - do starszych i młodszych, ale również do instytucji - Domu Dziennego Pobytu, Domu Pomocy Społecznej, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, do tarnobrzeskich przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, średnich, jak też studentów.

Organizatorzy zaznaczają, że mile widziane będą ozdoby wykonane własnoręcznie z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, takie jak śnieg czy deszcz. Również ważny jest rozmiar. Tylko większe ozdoby będą bowiem widoczne, zatem nie powinny być mniejsze niż 30 cm wysokości i takiej samej średnicy. Ozdoby będzie można przynosić i zawieszać już od godziny 9 rano na miejskiej choince, rosnącej na placu Bartosza Głowackiego. Organizatorzy zapewniają świąteczną atmosferę i miłe niespodzianki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama