Nowy numer 50/2019 Archiwum

Nisko. Konkurs wiedzy

XV Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych odbył się w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.

- W tym roku zagadnienia konkursu poświęcone były historii, geografii i kulturze Szkocji oraz Niemiec. Uczniowie biorący w nim udział mieli za zadanie rozwiązać  test w języku angielskim i niemieckim obejmujący takie tematy jak: elementy wiedzy historycznej, geograficznej i kulturowej Szkocji i Niemiec - powiedziała Alicja Świder z RCEZ w Nisku.

Do rywalizacji łącznie przystąpiło 91 uczniów. W konkursie anglojęzycznym wygrał Wojciech Wodyński. Drugie miejsce przypadło Oliwii Kanii i Mykoli Pauliukh, trzecie - Karolinie Kutyle i Arturowi Nizio.

W grupie niemieckiej najlepsza była Lilia Kinash. Kolejne dwa miejsca zajęli Jakub Hutman i Weronika Kuleba.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama