Nowy numer 50/2019 Archiwum

Stalowa Wola. Stalowowolska Paczka Pomocy.

W ciągu dwóch dni charytatywnej akcji w sklepach wolontariusze zebrali 569 kg darów, w tym 488 kg produktów żywnościowych.

Dary zbierane były w trzech sklepach „Społem” oraz w Carrefour - Market Stalowa Wola.

W akcję zbiórki zaangażowali się pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, jaki i wolontariusze, w tym uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego, Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej, wychowankowie filii Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego Świetlicy „Tęcza”, dzieci uczęszczające do Klubu „Wesoła Gromadka” oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisław Sobieraj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama