Nowy numer 50/2019 Archiwum

Stalowa Wola. Stalowowolska Paczka Pomocy

W ramach akcji "Stalowowolska Paczka Pomocy - Edycja 2019 - Osoby starsze i niepełnosprawne" rozpoczęła się zbiórka darów.

Wczoraj wolontariusze i pracownicy MOPS zbierali artykuły spożywcze i chemiczne w czterech stalowowolskich sklepach: 3 należących do "Społem" i  w Carrefour - Market Stalowa Wola.

- Głównym celem akcji jest wsparcie w przedświątecznym okresie osób starszych oraz niepełnosprawnych, będących w trudnej sytuacji finansowej - wyjaśniała Małgorzata Gotfryd z MOPS w Stalowej Woli, koordynator akcji.

Zbiórki przeprowadzane są również w instytucjach publicznych, szkołach, przedszkolach i prywatnych firmach.

- Po ich zakończeniu i dostarczeniu darów do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, zostaną one posegregowane, policzone i spakowane, a następnie przekazane do zgłoszonych do MOPS osób w wieku 60 plus oraz niepełnosprawnych. Termin ich zgłaszania upływa 20 listopada - dodała pani Małgorzata.

Dary w sklepach zbierane są także dzisiaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama