Nowy numer 47/2019 Archiwum

Srebrny jubileusz ZS w Jeżowem

Jeżowe. 25 lat działa już Zespół Szkół w Jeżowem.

Świętowanie rozpoczęło się Eucharystią w parafialnym kościele, której przewodniczył proboszcz ks. Krzysztof Pałac. Wzięli niej udział uczniowie i nauczyciele szkoły, przedstawiciele powiatowych i gminnych władz samorządowych, zaproszeni dyrektorzy szkół podstawowych i ponadpodstawowych, absolwenci szkoły i rodzice.

W auli szkolnej odbyła się natomiast część oficjalna, którą poprowadzili uczniowie Gabriela Kozdroń i Kacper Szewczyk.

Dyrektor Zespołu Szkół w Jeżowem Stanisław Haduch podziękował osobom, które miały udział w powołaniu szkoły, wręczył pamiątkowe dyplomy najbardziej zaangażowanym rodzicom oraz przypomniał historię szkoły. Sam zaś otrzymał od szkolnej społeczności pamiątkową statuetkę.

Statuetki dostali również ks. Krzysztof Pałac, starosta niżański Robert Bednarz, były wójt Jeżowego Gabriel Lesiczka, Maria Jaskot, Tadeusz Błażejczak, Kazimierz Żak, Kazimierz Koc, Adam Trela, Maria Młynarz i Ryszard Mścisz.

W części artystycznej wykonano piosenki, recytowano wiersze, a pierwszy dyrektor Zespołu Szkół w Jeżowem Tadeusz Błażejczak podzielił się swoimi wspomnieniami. Jednym z honorowych gości jubileuszu była Anna Sabat, biegaczka, dwukrotna mistrzyni Polski i półfinalistka niedawnych Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Katarze.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama