Nowy numer 47/2019 Archiwum

Złoty medal dla szóstki

PSP nr 6 w Nisku-Malcach zdobyła złoty medal podczas Międzynarodowej Wystawy International Warsaw Invention Show 2019.

- Szkoła od 10 już lat bierze udział w konkursie “Młody Innowator”, organizowanym przez Naczelną Organizację Techniczną w Warszawie. Corocznie zdobywamy pierwsze miejsca lub wyróżnienia. Prace wykonujemy w ramach Szkolnego Koła Caritas. W tym roku, w czerwcu, nasza praca “Biedroneczka” zdobyła II miejsce w konkursie “Młody Innowator” i została zakwalifikowana na międzynarodową wystawę innowacji i wynalazków - poinformował ks. Bogdan Łubik, opiekun grupy.

Wystawa odbyła się w Warszawie w gmachu Politechniki Warszawskiej. Zaprezentowano na niej prace z kilkudziesięciu uczelni z całego świata.

- Nasza cieszyła się wielkim uznaniem zarówno uczestników wystawy, studentów oraz jury, które oceniło ją bardzo wysoko, kwalifikując ją na pierwszym miejscu w kategorii prac edukacyjnych - dodał ks. Bogdan Łubik.

Praca wykonały uczennice: Zuzanna Tutak, Klara Lebioda, Aleksandra Karnat, oraz Natalia Kiszka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama