Nowy numer 48/2020 Archiwum

Kamizelki dla policji

Stalowa Wola. Nowe kamizelki taktyczne otrzymali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

 20 odblaskowych kamizelek na ręce komendanta powiatowego policji w Stalowej Woli insp. Janusza Śniosa przekazała prezes Stowarzyszenia "Przyjazna dłoń" Joanna Pazdan. Obecny był także przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Miejskiej Andrzej Kochan.

- Stowarzyszenie „Przyjazna Dłoń” chętnie wspiera wszelkie inicjatywy, które mają wpływ na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców, jak również na edukację młodego pokolenia w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego. To właśnie przy siedzibie stowarzyszenia w październiku ubiegłego roku powstało miasteczko ruchu drogowego, na którym odbyło się już kilka warsztatów dla dzieci z pobliskich szkół oraz powiatowe zawody w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego - przypomniała pani prezes.

Obecnie stowarzyszenie przekonało lokalnych przedsiębiorców, w tym salony samochodowe, do zakupu 20 kamizelek taktycznych dla funkcjonariuszy ruchu drogowego.

- Pomysł zakupu kamizelek pojawił się na początku wakacji, kiedy to u jednego z policjantów ze stalowowolskiej drogówki zauważyłem taką właśnie kamizelkę taktyczną, zakupioną za własne pieniądze, gdyż nie są one na wyposażeniu policji - dodał Andrzej Kochan.

Kamizelki wyprodukowane są przez polską firmę i wykonane z wysokiej jakości przewiewnej, fluorescencyjnej siatki, posiadają liczne kieszenie i mocowania na sprzęt, z którego na co dzień korzystają funkcjonariusze.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama