Nowy numer 47/2019 Archiwum

Dzień patrona

Groble. PSP im. Jana Pawła II w Groblach świętowała dzień patrona szkoły.

Ten wyjątkowy dzień szkolna społeczność rozpoczęła od Eucharystii w parafialnym kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Groblach.

Eucharystii przewodniczył  proboszcz ks. Bartosz Rachwał. On też skierował do obecnych słowo Boże, w którym przybliżył postać Jana Pawła II, wskazał na uniwersalność słów papieża, które pomimo upływu czasu, zmian zachodzących w świecie nie utraciły swej aktualności.

Była też część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klasy VII wraz z wychowawczynią Grażyną Łyko oraz Danutą Nowak.

- Była ona bardzo wzruszająca, pełna śpiewu, wspomnień, podziękowań, wzbogacona fragmentami filmów prezentujących wystąpienia papieża Polaka. Starsi ze łzami w oczach wsłuchiwali się w melodyjny głos i wpatrywali w dobrotliwą twarz, twarz tak dobrze znaną - powiedziała Anna Piędel, dyrektor PSP im. Jana Pawła II w Groblach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama