GN 42/2019 Archiwum

Dzień Edukacji Narodowej w Stalowej Woli

Stalowa Wola. W Miejskim Domu Kultury obchodzono Dzień Edukacji Narodowej.

Podczas uroczystości wyróżniającym się dyrektorom oraz nauczycielom podkarpacka kurator oświaty Małgorzata Rauch wręczyła nagrody i odznaczenia.

- Nauczyciele nie są jedynie przekazicielami wiedzy. Młodzi nadal nas potrzebują, poszukują wzorców, które byłyby dla nich punktem odniesienia, oczekują odpowiedzi na najważniejsze pytania. Ale nade wszystko domagają się od nas przykładu życia. To my mamy ich wprowadzać w świat, nie tylko wiedzy, ale także wartości - podkreśliła kurator.

Rozstrzygnięto również zorganizowany przez stalowowolski powiat konkurs na „Belfra Roku”. Jego dziesiątą edycję wygrał Jacek Paź, nauczyciel matematyki w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki. Drugi był Paweł Jędryka, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Centrum Edukacji Zawodowej, a trzecia - Jolanta Łyczakowska, nauczycielka historii oraz wiedzy o społeczeństwie w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama