Nowy numer 41/2019 Archiwum

Podwójny laureat

Gorzyce. Miejscowy Zespół Szkół został podwójnym laureatem konkursu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej „OSEWyzwanie”.

- Jesteśmy jedyną szkołą w województwie podkarpackim, która otrzymała dwie mobilne pracownie komputerowe składające się łącznie z 32 laptopów. Dzięki temu zwiększy się liczba sal lekcyjnych, a jakość prowadzonych zajęć będzie bardzo wysoka - poinformował szczęśliwy Krzysztof Komórkiewicz, dyrektor szkoły.

Zespół Szkół w Gorzycach, dzięki programowi Erasmus, zakupił też nowoczesny sprzęt multimedialny oraz stanowiska do programowania robotów. Teraz szkoła może kształcić młodzież nawet na poziomie inżynierskim.  Dodatkowo, dzięki projektowi napisanemu wspólnie ze Wschodnim Sojuszem Motoryzacyjnym, zespół pozyska nowoczesne pracownie do nauki przedmiotów zawodowych.

- To bardzo ważne informacje dla uczniów kształcących się w zawodach: technik mechanik, mechatronik, informatyk, ekonomista i logistyk - dodała Katarzyna Sobieniewska - Pyłka z tarnobrzeskiego Starostwa Powiatowego.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL