GN 42/2019 Archiwum

Konkurs w Barci

Bieliniec. Regionalne Koło Pszczelarzy "Barć" w Bielińcu zorganizowało konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży, którego motywem przewodnim było pszczelarstwo.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy plastycznej na temat pszczelarstwa, pszczół i miodu.

Do rywalizacji zgłosiło się szesnaście osób w wieku od 5 lat do 18 lat. Pierwsze  miejsce zdobył Bartosz Grzywacz z Wólki Tanewskiej, drugie -  Małgorzata Selwa z Bielińca, a trzecie - Kinga  Ładosz z Huty Starej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy.

- To, co wcześniej zobaczyli na żywo w pasiece, zostało następnie przeniesione na papier i przedstawione w formie rysunków. Jesteśmy z prac bardzo zadowoleni. Mamy nadzieję, że wśród tych młodych ludzi znajdą się przyszli pszczelarze - wyznał Wacław Piędel, prezes koła.

 Konkurs realizowany był w ramach projektu "Aktywni  pszczelarze - aktywna  wieś".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama