GN 42/2019 Archiwum

Wędkuj z nami

Pod takim hasłem każdego roku we wrześniu mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Nowej Dębie spędzają czas nad miejscowym zalewem.

W tym roku wspólne wędkowanie odbyło się już po raz ósmy, a do zawodów przystąpiło 21 osób. Było bardzo profesjonalnie: sędziowie, wspólne ważenie ryb i w końcu puchary, medale i nagrody.

- Wędkowanie organizujemy przy wsparciu Polskiego Związku Wędkarskiego, głównie  koła nr 12 w Nowej Dębie. Imprezie patronuje też Zarząd Okręgu PZW w Tarnobrzegu oraz Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu - powiedziała Agnieszka Markowicz, dyrektor nowodębskiego DPS.

Spotkanie miało przede wszystkim  charakter integracyjny. Integrowali się bowiem mieszkańcy DPS z jego pracownikami i opiekunami, ale też mieszkańcami podobnych placówek z całej okolicy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama