GN 42/2019 Archiwum

Święto seniorów

Nowa Dęba. W Hotelu Szyprowski Strefa świętowali najstarsi mieszkańcy gminy i miasta.

Emerytom zawdzięczamy wiele. To że powstało piękne miasto Nowa Dęba i zakłady pracy, to że to miasto się rozwinęło i nadal rozwija. Dziękuję za waszą pracę, doświadczenie, trud i  mądrość. Jestem zaszczycony, że mogę się z wami spotkać, powspominać, porozmawiać, powrócić na chwilę do starych dobrych czasów i pocieszyć się tym dobrym czasem, który jest - powiedział starosta tarnobrzeski Jerzy Sudoł.

Były życzenia i lampka szampana. Drobne upominki dostali seniorzy, którzy w ostatnim roku ukończyli 80 lat. Była też niespodzianka: burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba Wiesław Ordon obiecał nowy klub dla seniorów.

-  Myślę, że w przyszłym roku będziemy mogli was powitać w nowym miejscu, które uzgodniłem już z Radą Seniorów - w budynku przy ul. Mickiewicza, tam gdzie wcześniej był sklep weterynaryjny - zapewnił burmistrz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama