GN 42/2019 Archiwum

Pożegnanie lata na sportowo

Skopanie. Na sportowo pożegnano lato.

Na wyremontowanym stadionie z nową trybuną zorganizowano tu rodzinny piknik. Były zmagania najmłodszych piłkarzy, puchary, medale, grille, występy, gry i zabawy na świeżym powietrzu, uroczyste przecięcie wstęgi i życzenia awansu dla drużyny piłkarskiej „Wisanu” Skopanie.

- Baranów Sandomierski rewitalizuje Centrum Kulturalno - Sportowe w Skopaniu. Pierwszy etap, czyli modernizację stadionu Klubu Sportowego „Wisan”, mamy już za sobą. Kosztował 5 mln. zł.  W ubiegłym roku odnowiliśmy płytę boiska, w tym m.in. bramki, piłkochwyty i oświetlenie. W tym zaś powstała trybuna na 250 kibiców. Modernizujemy i rozbudowujemy również halę sportową. Znajdzie się tam centrum fizjoterapii, siłownie oraz salka fitness ze ścianką wspinaczkową - wyliczał burmistrz Baranowa Sandomierskiego Marek Mazur.

Inwestycja jest prowadzona dzięki między innymi wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz  pieniądzom pochodzącym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama