Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Dzień Działkowca w Raju

Dzień Działkowca obchodzili działkowicze z gorzyckiego Raju.

Nasz ogród wywalczył trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie na najładniejszy Rodzinny Ogród Działkowy roku 2019. To, że każdego roku jesteśmy dostrzegani w konkursach wojewódzkich, powiatowych - to tylko i wyłącznie praca nas wszystkich. I za to chciałbym państwu w imieniu zarządu serdecznie podziękować - powiedział Bogdan Mróz, prezes Zarządu ROD Raj w Gorzycach.

Podczas uroczystości Brązowe Odznaczenia Polskiego Związku Działkowców otrzymali: Maria Orłowska, Zbigniew Tutak oraz Krystyna Małys.

Była to też dobra okazja do wręczenia nagród w konkursie dedykowanym tym, którzy w swoich ogrodach stawiają na ekologię, posiadają uprawy warzywne, a ich ogrody zachwycają kwiatami i różnorodnymi nasadzeniami. Doceniono pracę Mariana Zimnickiego, Władysława Sygutowskiego oraz Marka Gawrona.

Zarząd ROD Raj uhonorował również najstarszych członków Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Pamiątkowe grawertony wręczono Marii Orłowskiej, Franciszkowi Ziębie oraz Edwardowi Dybskiemu.

- Gorzycki ogród jest najpiękniejszy w Polsce. Mamy się czym chwalić i z czego być dumni. Dziękuję wam za to, bo to wyróżnienie najwyższe w kraju. Zdobyliście je swoją ciężką pracą - dodała Lucyna Matyka, zastępca wójta gminy Gorzyce.

Jutro, podczas krajowych obchodów Dnia Działkowca, Zarząd ROD Raj odbierze nagrodę na zdobycie trzeciego miejsca w konkursie na najładniejszy Rodzinny Ogród Działkowy roku 2019.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL