Nowy numer 41/2019 Archiwum

Interaktywna wystawa

Interaktywna wystawa w Centrum Edukacji Dziecięcej w Stalowej Woli zaprasza do świata dźwięków.

Wystawa pod intrygującym tytułem „Wmiksuj się!”, znajduje się w Galerii  Malarstwa A. Karpińskiego działającej przy Muzeum Regionalnym.

- Ekspozycja składa się ze stanowisk, na których każdy może sam zmierzyć się ze zjawiskiem dźwięku. „Wykrzycz się” - to stanowisko służące do pomiaru decybeli. "Klej nuty” - tu z kolei możemy wejść w skórę DJ-a z dyskoteki i samemu tworzyć muzykę. Na stanowisku „Serdeczny bit” serce każdego z eksperymentujących będzie można podłączyć do pulsometru, który wybije jego rytm na bębnie, natomiast za pomocą specjalnych słuchawek i mikrofonów na stanowisku „Echo” będzie można przekonać się, jak brzmi nasz głos w jaskini, a jak na sali koncertowej. Na stanowisku „Organy bum bum” goście będą mogli zagrać... klapkiem, a na „Zagryź nutkę” - ugryźć dźwięk - tak barwnie zachęca do odwiedzenia wystawy Magdalena Tofil z Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli.

Wystawie towarzyszy ciekawy program edukacyjny, a  przygotowana została przez Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy” w Toruniu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL