Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Sposób na lepsze jutro

– Zdarzają się sytuacje, że rodzice nie mają warunków do wychowania dziecka. Okna życia są szansą dla maluchów na znalezienie nowej rodziny i szczęśliwego życia – mówi ks. Bogusław Pitucha.

Na terenie diecezji sandomierskiej funkcjonują trzy okna życia: w Sandomierzu, Ostrowcu Świętokrzyskim i Tarnobrzegu. Na szczęście niezbyt często muszą one wypełniać swoje zadanie. To możliwość dla rodziców, gdy nie czują się na siłach lub nie mają warunków, by wychować dziecko. W ciągu dziesięciu lat dwoje niemowląt dzięki oknu życia otrzymało szansę na szczęśliwe życie.

Dostępne jest 8% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL