Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Lubelski Festiwal Naukowy

Biblioteka Wydziału Zamiejscowego KUL w Stalowej Woli aktywnie włącza się w organizację XVI Lubelskiego Festiwalu Naukowego.

- Gorąco zapraszamy na autorskie spotkanie, 19 września  godz. 16., z o. prof. Andrzejem Derdziukiem z KUL i promocję jego dwóch książek o osobach ze środowiska KUL - współczesnych nam autorytetach proponowanych do procesów beatyfikacyjnych oraz dzień później, o 16.30, z red. Elżbietą Ruman, promującą zdrowy styl życia i osobę popularnej dziś św. Hildegardy z Bingen  - powiedziała dr Joanna Kopacz z Biblioteki Wydziału Zamiejscowego KUL w Stalowej Woli .

Przez dwa dni, 19 i 20 września, biblioteka zorganizuje również  interaktywne prezentacje multimedialne dla dzieci i młodzieży, dotyczące kradzieży zbiorów w bibliotekach, a także na temat różnych form zabezpieczania tych zbiorów przed kradzieżą (Szczegółowy program festiwalu na stronie internetowej biblioteki).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL